Пункти гарячого харчування продовжують свою роботу у січні та лютому

Пункти гарячого харчування продовжують свою роботу у січні та лютому

В області з настанням осінньо – зимового періоду традиційно організовується гаряче харчування бездомних.

Пункти гарячого харчування діють в осінньо-зимовий період у рамках реалізації  обласної Програми соціальної підтримки ветеранів війни, праці, дітей війни, осіб інвалідністю, інших соціальних груп населення, що перебувають у складних життєвих обставинах «Назустріч людям» на 2015-2019 роки.

У новому році продовжують діяльність пункти гарячого харчування, що розгорнуті у всіх районах області для бездомних осіб та громадян, що опинилися в складних життєвих обставинах. На це в січні – лютому 2019 року  з обласного бюджету  виділено 99,950 тис. грн.

За інформацією Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, гаряче харчування  надається в містах Запоріжжі, Бердянську, Мелітополі, Енергодарі,  у Вільнянському, Оріхівському, Пологівському, Якимівському та Чернігівському районах.

До  меню  входять  борщ, каша, котлета, хліб.

Робота по харчуванню бездомних осіб та громадян, що опинилися в складних життєвих обставинах, в осінньо-зимовий період постійно контролюється Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Інформація про розташування пунктів гарячого харчування
Источник / Джерело

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *