Реконструкцію харчоблоку обласної клінічної лікарні завершено на 98%

Реконструкцію харчоблоку обласної клінічної лікарні завершено на 98%Реконструкцію харчоблоку обласної клінічної лікарні завершено на 98%Реконструкцію харчоблоку обласної клінічної лікарні завершено на 98%Реконструкцію харчоблоку обласної клінічної лікарні завершено на 98%Реконструкцію харчоблоку обласної клінічної лікарні завершено на 98%Реконструкцію харчоблоку обласної клінічної лікарні завершено на 98%Реконструкцію харчоблоку обласної клінічної лікарні завершено на 98%Реконструкцію харчоблоку обласної клінічної лікарні завершено на 98%Реконструкцію харчоблоку обласної клінічної лікарні завершено на 98%Реконструкцію харчоблоку обласної клінічної лікарні завершено на 98%Реконструкцію харчоблоку обласної клінічної лікарні завершено на 98%Реконструкцію харчоблоку обласної клінічної лікарні завершено на 98%Реконструкцію харчоблоку обласної клінічної лікарні завершено на 98%Реконструкцію харчоблоку обласної клінічної лікарні завершено на 98%Реконструкцію харчоблоку обласної клінічної лікарні завершено на 98%PreviousNext

Завантажити зображення

foto-1.jpgfoto-2.jpgfoto-3.jpgfoto-4.jpgfoto-5.jpgfoto-6.jpgfoto-7.jpgfoto-8.jpgfoto-9.jpgfoto-10.jpgfoto-11.jpgfoto-12.jpgfoto-13.jpgfoto-14.jpgfoto-15.jpg

Хід реконструкції об’єкта перевірив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль. Кошторисна вартість об’єкта складає 32 мільйони 394 тисячі 982 гривні. Нині роботи вийшли на завершальну стадію.

Як повідомив головний лікар обласної клінічної лікарні Ігор Шишка, це приміщення ремонтується ще з 2007 року. Тут працювали декілька підрядних організацій. Проте жодна з них з різних причин не виконала роботу в повному обсязі. Після низки скандалів, кримінального провадження та перевірок правоохоронними органами нині оновлене приміщення практично приведено до ладу.

За словами Костянтина Бриля, сучасний харчоблок дуже потрібен, адже саме завдяки йому харчування отримують близько 800 пацієнтів обласної лікарні.

– Як я й обіцяв, реконструкцію харчоблоку обласної лікарні нарешті  майже завершено. Всі затримки з виконанням робіт головним чином були пов’язані з недобросовісними підрядниками. Тож у справу довелося втручатись правоохоронцям. Нині я на власні очі переконався, що основні будівельні роботи вже виконано. Тож поставив перед будівельниками завдання, аби до кінця поточного місяця оздоблювальні роботи були завершені. Аби влада могла на офіційному рівні передати це приміщення на баланс обласної клінічної лікарні, – підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Источник / Джерело

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *