Як ОТГ Запорізької області розвивають зелений туризм

Декілька громад у Запорізькій реалізують на своїй території проекти зеленого туризму. В ОТГ створюють власні туристичні маршрути, розробляють зони відпочинку та створюють бази відпочинку.

Про це повідомляє «Гетьман» з посиланням на запорізьку компанію MLS group.

Зачепилівська ОТГ

За результатами візиту до старостинського округу німецького експерта, Зачепилівка знайшла власний шлях розвитку в напрямку зеленого туризму: у центрі села є парк відпочинку та ставок. Разом із місцевою владою в. о. старости планує зробити на цій території «козацький стан» – зону відпочинку в козацькому стилі

Лиманська ОТГ

На території ОТГ існують такі привабливі туристичні місця, як Ямпіль, Крива Лука. За сприяння керівництва ОТГ на території створена рекреаційна зона і база відпочинку

У селищі Ямпіль розташована незвична «родзинка» – страусина ферма. На її території є свій міні-зоопарк з гімалайськими ведмедями, вовками, оленями, віслюками, пеліканами.

Крім того, є дендропарк з еко-стежкою, та островом для закоханих. Також багато мешканців громади втілюють туристичні проекти власноруч,наприклад, створюють фото-тури вихідного дня.

Пришибська ОТГ

У цій громаді є власні туристичні маршрути:

– історичний маршрут курганами (кургани Шведська, Козацька та Єристівська могили), планується створення пам’ятки усіх курганів – рельєфна карта;

– доступна послуга польоту на мотодельтаплані;

Крім того, разом із Піщанською, Недогарківською, Омельницькою ОТГ та Білецьківською сільською радою громада підписала договір про міжмуніципальне співробітництво. У рамках співробітництва на Полтавщині утворено комунальну установу «Кластер зеленого туризму Кременчуцького району»

Також разом із працівниками Полтавського центру розвитку місцевого самоврядування та місцевими науковцями в ОТГ розроблено проект «П’ять перлин Дніпра».

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *